Inkubator inkupator vez zoj zogj pula qura gusa

Shitet nga: Edon 21 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesum inkubator me kapacitet prej 500 deri 600 vez me qmim prej 180 euro inkubatorat jan manual me saktesi te qeljes prej 85 % bejm dhe me porosi deri 2000 vez inkubatorat jan te pershtatshum per hapje ferme inkubatorat jan keta ne foto per info & porosi tel/viber 044585594 bejm ndrrim me qura e pula gjithashtu dhe miser kallamoq grur grun. Kollomoq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim