Inkubator inkupator zoj zogj pula qura vez

Shitet nga: Inkubator 07 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes inkubator 380-400 vez gjysem automatik me cilsi shum te lart i leht per perdorim dhe shum i sakt ne qelje inkubatorat behen dhe me porosi nga 120 deri 1000 vez.me termostat me saktesi shum te madhe. Me inkubator vjen dhe libra per perdorim te inkubatorit.per info tel viber +37744585594---bejm dhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim