Inkubator-zoj-zogj-pula-ferma

Shitet nga: Inkubator 19 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet inkubatori 385 vez gjysem automatik foto origjinale te inkubatorit dhe zogjve qe ikom qel me to per ma shum info tel /viber 044585594 Bojm edhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim