KIKIREZKAT 1 KNUS DHE 3 PULA

Shitet nga: Mehmet 20 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kikirezkat 3 pula dhe 1 knus . Jane te vjetit dhe jane shum race e mir dhe e paster kikirezke . Qelin zoj deri ne 3 her brenda vitit . Per me shum info. kontaktoni ne numrin 044-698-247.Mesazh mos dergoni se nuk jau kthej .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim