Kafaza e fllenzave japoneze ZBRITJE NGA10 NE 7Eu..

Shitet nga: Astrit 28 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Ofroj oferten per kafaza adekuate me perpjestim per fllanza japoneze;

Ku mund te qendrojn pa problem dhe komot fllanzat japoneze nga 12 copa ne nje kafaz, ku te gjithat i kan ne

nji vend si ushqimi dhe uji,po ashtu nji perparsi per pronarin ku pamundim mund ti mbledh vezet nga kafazi pasi qe eshte e konstruktuar qe vezet vet te dalin ne vend te caktur.

poashtu kta kafaza jan te kostruktuar qe te rrin palut njeri mbi tjetrin dhe te nxen hapsir sa ma pak.
sado pak shiqoni si duket ne foto nga nji dhe disate paluara;

BEJM KAFAZA ME POROSI PER 12 ---24 COP FLLANZA SIPAS DESHIRES .

(shiqo foto) prishtine 049 177 232 ,,nga ora ,,,8 deri 21... qmimi per kafaz asht 10 eu, per 12 copa fllanza ne te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim