Kaqak te pulave ose shtepi te pulave

Shitet nga: Blerim 13 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
shes kaqakun e pulave eshte i perdorun vetem 3 jav qe kan fjet pulat ne te domethan vetem ka kapak glaca pulave mrena perndryshe kaqaku eshte me pak fjal si diamont i rujtun as edhe nje grrith ma te voglen nuk e ka kurkun qmimi 55 euro ju duhet me ardh me marr se skam me qa me ja u pru kaqaku eshte ndertu ne mnyr profesionale ska as edhe 1 behane ma te voglen dhe eshte lan kulmi i ti ekstra per qeremide por mund ti beni edhe kulem tjeter sipas deshires eshte i pershtatshem per ver dhe dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim