Lepuj

Shitet nga: pr 07 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes lepuj shum te bukur dhe ngjyra te ndryshme
5 euro copa, ndodhemi ne Prishtine
nr per kontakt : 044 139 180
.
'


.

.

tags: lepuj, lepura , lepur , lepra , leper , lepr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim