Lopa me gjith viq

Shitet nga: adem 06 Gsh 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten lopa 8 vjeqare me viq 1 muajsh si dhe nje meshtjerre 1 vjeqare . lopa eshte shume e mire dhe qumshtore me viq te mire dhe te majme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim