Malinois

Shitet nga: Bingo 23 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Qeni Raca Mallinois (belg) eshte i.dresuar dhe shum rois per shtepi, idashur per antaret e families, dhe i kujdesshem prr femi, eshte mjaft Rojs per shtepi dhe vendin ku e zoteron
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim