Mulliri

Shitet nga: cira 14 Krr 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mullirin per blurjen dhe shuklurjen e misrit mulliri esht ne gjendje te mir .Motori 2,5kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim