Ndrim me 2pula+1knojs

Shitet nga: Htc 31 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dhe ndroj htc 8x windows...vendi per kartel defekt kur ja kam nxjerr kartelen e kam demtu... ka 16gb..1Gb ram... 8mpx kamer mrapa...perpara ka 2mpx..i ka 7folia+mbrojtsen.... Bej ndrim me 2pula +1knojs te races brahma ose orpington...per me shum info mundeni me kontaktu ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim