Papagall se bashku me kafaz.shum i dashur dhe ga..

Shitet nga: nezir 28 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet papagalli se bashku me kafaz. Eshte i dashur dhe qendron mbi gisht, gjithashtu shum gazmor dhe i bukur. Per me shum info tel 045 693 260 ose viber +37744 181 031
0 1101 5140i 8800 6230i 6021 6030 6680 6681 6101 6822 7710 6020 3230 6670 7280 7270 7260 9300 6630 6260 6170 3128 2650 2600 3220 N-Gage QD 3120 7610 9500 5140 6610i 3108 7700 7200 6230 6820 6810 3660 7600 3200 2300 1100 6620 6600 3100 7250i 6108 6220 3300 N-Gage 7250 8910i 6800 6100 5100 2100 6650 3650 3530 3510i 6610 3610 9210i Communicator 7210 6310i 3510 3410 7650 8910 6510 6500 8855 5210 5510 8310 6310 3350 3330 8250 9210 Communicator 3310 8890 8210 8850 6250 8810 6210 7110 9110i Communicator 9000 Communicator 3210 6150 6130 6110 5110 8110 3110 2110
T939 Behold 2 W880 AMOLED 12M Vodafone 360 H1 Vodafone 360 M1 B5310 CorbyPRO B3210 CorbyTXT B7330 OmniaPRO E1080T S5510 S5230W Star WiFi S7550 Blue Earth S3650 Corby T659 Scarlet B3310 C3212 S3100 A887 Solstice E2120 I6220 Star TV S9110 T469 Gravity 2 T559 Comeback T749 Highlight S5600v Blade S6700 C5510 M2510 M2310 S8000 Jet I8000 Omnia II B7610 OmniaPRO B7320 OmniaPRO B7300 OmniaLITE M8910 Pixon12 E1107 Crest Solar M2710 Beat Twist S5050 T349 S5200 i637 Jack S3310 C3060R A167 A177 I7500 Galaxy J165 I6210 E1360 E1210 A657 Impression A257 Magnet Propel Pro B2100 Xplorer S5230 Star S5600 Preston i8910 Omnia HD S8300 UltraTOUCH M7600 Beat DJ M6710 Beat DISC S7350 Ultra s S7220 Ultra b C5220 S3500 S3110 P250 i7410 T929 Memoir B5702 C3050 Stratus C3010 C3110 C5212 C6625 E1310 E1120 E1100 E1070 E2210B E1125 E2100B B520 S9402 Ego S3030 Tobi U810 Renown i770 Saga A867 Eternity A777 T919 Behold T459 Gravity E2510 T219 E1410 T119 E1117 E1110 C6620 i907 Epix A767 Propel i7110 F270 Beat M8800 Pixon S3600 M7500 Emporio Armani M3200 Beat s T339 T229 C510 A637 A837 Rugby A237 B320 B210 M3510 Beat b M200 P270 B2700 F268 T109 E200 ECO D980 B510 E215 B130 i8510 INNOV8 S7330 i740 J800 Luxe M150 M140 M130 L700 i900 Omnia U800 Soul b L870 M620 Impact sf Impact b B300 Impact D780 V820L F110 G400 Soul U900 Soul Steel F480 G810 M310 B200 B110 A827 Access P960 P220 P180 i200 F400 J700 J630 J210 J150 L770 E251 A746 A727 A717 A711 A437 A127 A117 SPH-i325 Ace L320 i640 L310 L170 T819 F490 G800 C500 Serenata D880 Duos i780 i560 i550 F330 F250 i450 Armani J610 P260 J400 J750 A737 A517 T639 T509 T439 T429 T409 T739 Katalyst T729 Blast T539 Beat L600 Z630 G600 M610 M600 M110 B500 B100 S730i S720i J200 L760 F700 E950 F210 F200 i620 A411 ZV60 Z240 Z170 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim