Piknizer

Shitet nga: shaip 14 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes piknizerin Mashkell 3mujsh klysh orgjinal shum ingushum i bukur siq shifni dhe vet ne FOTO i ka me vakcina te kryme me kejt pres pergjigje serijoze mund te kontakoni ne viber a ku te doni ju
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim