Pleh Natyral

Shitet nga: bujku 01 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
pleh i lopve natyral shum i mir i djegur dhe shum i imet per bashqe per lule per bari nje prikoloc e traktorit 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim