Pula 100% Bio te katunit

Shitet nga: Pula ne shitje 25 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pulat jane te katunit 100% Bio mundeni me i pa edhe ne foto per me shume info kontakoni ne nr telefonit :
044 233 340 dhe 049 432 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim