Pula brahma

Shitet nga: Brahma 15 Qer 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   1,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim vez te pulave brahma 3 ngjyra...Te bardhe gold dhe buf. 1.5 euro copa...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim