Pula mini viandota

Shitet nga: muharrem 21 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 2 pula dhe 1 knus mini viandota pra jon rac e vogel nuk jan rac e madh mosha 9 muj jan origjinal 100% per me shum kontaktoni ne nr.044174850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim