Pula piklajka

Shitet nga: Halim 26 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pula piklajka dhe gjel jon te sivjetit 044 440 578 viber +38649212955 kontaktoni ne viber dhe ju qoj fotot te pulave foto skam mujt me shti ne merr jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim