Pula te bardha

Shitet nga: Ferma 06 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,5 EUR   2,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes zogj te mishit me shumice dhe me pakice , zogjt kan peshen 1.500 gram (1 kilogram e gjys )
Jan rrit me ushqim Bio
Çmimi me shumice eshte me i lire
Per marrveshje kontaktoni ne numrin me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim