Pula zoj zogj vez pula kineze

Shitet nga: pula kineze 28 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes extra pula kineze jan shum te rralla per tu gjet jan te mira te shendosha bejm dhe ndrrim me pula wjandota qura pula te thjeshta etj..pulat jan kto ne foto kush osht i interesum per pula tbukura muni me thirr-tel-viber.044585594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim