Pula

Shitet nga: LUAN 21 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes pula lloj lloj race dhe ngjyre , te hishme dhe te bukura ... Dhe me nje qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim