Punojm sanaka dhe rama per bletë

Shitet nga: Imer 19 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Punojmë sanaka dhe rama per bletë, te interesuarit mund te kontaktojn ne tel ose me email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim