Qura-qurana-pula-zoj-zogj-inkubator

Shitet nga: Edon 19 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes qurat dhe pulat gjithashtu shes dhe ndamaz ose komplet jan te rritura ne ambient te hapur bojm edhe ndrrim muni me shkru edhe viber +37744585594
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim