Qurana Qura Gjela Pula

Shitet nga: feriz 22 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten qurana qura gjela dhe pula qurani i vitit te kalum 25 euro qurat 15 euro gjelat prej 5 euro teri ne 10 euro pulat prej 5 euro teri ne 8 euro gjendemi ne fsh bukosh te vushtrris apo mund te thirrni ne tel 044196747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim