She's ve te katunit

Shitet nga: Abdullah 21 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ve të pulave braham te bardha dhe braham gold
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim