Shes 30 copa dhi alpine Edhe 100 dhi kuqe

Shitet nga: Hasim 06 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bej shitjen e dhive alpine dhe kuqe ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim