Shes 70 duaj detelin 20 san dhe 20 kasht

Shitet nga: Bleard 09 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten me marrveshje 70 duaj detelin 20 san dhe 20 kasht. Gjendemi ne magjistralen prishtine mitrovic ,pikrisht ne fshatin mazgit te pishat 049368889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim