Shes irgjent hskin gjija femen 10 mujsh

Shitet nga: Enver 03 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes boren shum e gushme osht
Osht e dashir per failje per femi
Nuosht agresive
Osht shum e meame
Po ardyja qi ehjrku ekam dhe njo belg
Osht shum e dashur
Boj drrim me pula qura e tjrasaene
044266644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim