Shiten

Shitet nga: Bleard 25 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten me marrveshje duaj te sanes dhe detelines pasi jan te sivjetit nen mloi jan shum cilsor gjendemi ne magjistralen prishtine mitrovic ne fshatin mazgit te pishat per informata mund te me kontaktoni ne ket numer 049368889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim