Shiten 70 duaj detelin - 80 sane dhe 20 kashte

Shitet nga: Bleard 08 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten me marrveshje, gjendemi perball magjistrales prishtine mitrovic pikrish ne fshatin mazgit te pishat per info kontakton numri kontaktues 049 - 368 - 889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim