Shiten Duaj te deteline,sanes dhe kashtes

Shitet nga: Bleard 09 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten me marrveshje 70 duaj te detelines 80 te sanes dhe 20 te kashtes gjendemi perball magjistrales prishtine mitrovic pikrisht ne fshatin mazgit te pishat per informata mund te kontaktoni ne nr tel 049368889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim