Shiten Qurat dhe Quranat

Shitet nga: Isa 23 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim qura dhe qurana te ketij viti, qurat dhe quranat e kuq nuk shiten, gjindemi ne komunen e Shtimes, fshati Petrove. Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim