Shiten klsh husky

Shitet nga: Artan 17 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes klysh husky te races se paster
3 mashkuj dhe 1 femen
Mosha 2 muj
Shum te dashur dhe te shoqnushem
Per me shum kontaktoni edhe ne viber
+37744752468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim