Shiten klysh te races husky

Shitet nga: Artan 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes klysh te races husky 3 mashkuj dhe ni femen
Mosha 5 jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim