TREMBEM JAPONEZE VEZE. JAPANSKE PREPELICE

Shitet nga: novica 08 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trembem japoneze. JAPANSKE PREPELICE. PRODAJEM JAJA OD JAPANSKIH PREPELICA. DOMACA SVEZA I LEKOVITA.Shitja e vezëve medicinale të trembem japoneze. gjithmonë i freskët dhe lokal. Gjithashtu për shitje dhe vezë femër brendshme dhe pula. Graçanicë Novica 044899876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim