Termostat per ikupator te pulave

Shitet nga: Arian 21 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tormostata per inkupator te pulave kemi dy lloj 40 euro dhe 140 euro njeri mbat vetem temperaturen tjetri esht full automaikik per 6000 vez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim