Tuf te deleve 150 cop dhe 60 qinga

Shitet nga: Dele 04 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes delet komplet 150 dhe 60 qingja delet jan te mira dhe te reja arsya shitjes jam tu e ndrru veprimtarin mundt te bejm marrveshje nje pjes para pjesa tjeter vetur kuptohet vetur luksoze e pa hipotekuar mir u pafshim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim