Ve te pulave te katunit

Shitet nga: Abdulla 22 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ve te pulave brahama te bardha dhe te brahamave gold
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim