Vezë dhe zogj te races se paster Amrok Sharka

Shitet nga: arben 02 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vezë dhe zogjë me porosi të races së paster amrok sharka gjithashtu kame dhe nje pul dhe gjel ne shitje te kesaj race viber +38649201188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim