Vez dhe zogj pulav extra

Shitet nga: besi 08 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim vez 2€ copa dhe zoj 5€ copa me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim