Vez fllanze dhe zogj fllanze dhe fllanza

Shitet nga: muhamet 24 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim vez perdit taze ju japim me pergjegjsi te plot dhe zogj poashtu fllanza 2 mujore hajvali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim