Vez fllanze per inkubator

Shitet nga: muhamet 02 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
kemi vez te fllanzes per inkubator 33cop 5 ero kemi zogj gjithmon fllanza dhe vez per ilaq ju mirpres ne hajvali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim