Vez per inkubim qelje te fllanzave

Shitet nga: muhamet 09 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
taze per qelje te zogjve vez fllanze kemi dhe vez per shitje 33 cop 5 ero kemi dhe zogj poashtu edhe fllanza flm ju mir presum gjendemi ne hajvali nji zog 1 ero nji fllanz 5 ero nji knus fllanze 3 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim