Vez te ITALIANKAVE SILVER DHE AMROKAVE

Shitet nga: XXX 13 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES VEZ TE ITALIANKAVE SILVER DHE AMROKAVE.GJENDEMI NE PRISHTIN
MUND TE BENI THIRRJE EDHE NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim