Vez te ITALIANKAVE SILVER dhe AMROKAVE (SHARKAVE)

Shitet nga: Prishtina 09 Pri 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vez te ITALIANKAVE SILVER dhe AMROKAVE (SHARKAVE)
Gjindemi në Prishtinë
Mund te beni thirrje edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim