Vez te fllanzave

Shitet nga: Arsim 14 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm shitjen e vezeve te Fllanzave te fresketa per konsum gjithashtu dhe per inkupim.
Cmimi 5Euro / 30 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim