Vez te races Italianka silver dhe Amrok(SHARKA)

Shitet nga: niti 18 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vez te races Italianka silver dhe Amrok(SHARKA)
Gjindemi ne Prishtinë
Mund te beni thirrje edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim