Viqa

Shitet nga: Burim Gashi 18 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 3 Mzet jan shum te mir jan yshqyer vetem me jarum krune dhe telin i kam prej te vegjel jan rrit te un kshtu qee per cilsin e mishit garantoj mzet shiten me kill edhe kotrum qysh te merrum vesh qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim