Vjeta te sapo lindur

Shitet nga: Fatmir 04 Dhj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vjetat si ne foto nje femer dhe nje mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim