Vjeta

Shitet nga: Fitim 07 Pri 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten vjetat vjetat i kan ka 3 muj meshkuj Jon dyt dhe jan shum te mir te interesuarit mund te na kontaktojn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim